• Üye Girişi
 • Genç Pesiad
Pesiad

Turgay Seymenoğlu

  SEYMENOĞLU GRUP şirketleri

  GIDA ve İNŞAAT sektörlerinde İSTANBUL – KOCAELİ – SAKARYA illerinde 300’ün üzerinde çalışanı, 200’ün üzerinde araç filosu, 50.000 m2 kapalı alana sahip mikro depolar üzerinden, PERAKENDE ve EV DIŞI TÜKETİM satış kanallarında yer alan işletmelere hizmet vermektedir.

  GIDA sektöründe ENTAŞ GIDA – ANADOLU GIDA – SAKARYA ÇAY – ENDİ GIDA şirketleri ile ülkemizin ve dünyanın lider markalarını portföyünde bulundurarak tüketim pazarında oluşturduğu değerler ile sürdürülebilir büyümesini korumaktadır.

  İNŞAAT sektöründe ENTAŞ İNŞAAT İnsana ve doğaya saygılı projelere imza atarak, sektöründe gelişen teknolojiyi yakından takip ederek. Bu gelişmeleri, projelerinde uygulayarak müşteri memnuniyeti odaklı yapılar üretmektedir.

  Seyonse.com ve KumanyaMarketi.com markası ile yeni nesil market alışverişi deneyimi sunan markalarımız, uygun fiyat, kaliteli ürünleri eksiksiz zamanında hizmet ilkesi ile müşterilerine ulaştırarak e ticaret sektöründe yer almaktadır.

  Gıda üretiminde faaliyet gösteren PEKŞEKER markalı MARMARA ÇAY firmamız, Gıda ambalajları üretiminde faaliyet gösteren PAKÇAYSAN firmamız ve Tarım sektöründe hizmet vermek için kurulan ENTAŞ TARIM firmamız ülkemizin üretim gücüne destek vererek ülke ekonomisine istihdam ve katkı sağlamaya devam etmektedir.

   

  • Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için çerezler kullanılmaktadır.